AlzharaAlzhara Who cares?

Om Meg

Kommentarer (208)

02 måneder sidenMaoMao
Alzhara (2 måneder siden) #20221932Mnie zafascynowały ceny starszych figurek z tej serii, po dłuższym czasie nie śledzenia tego rynku były dla mnie wręcz szokiem. ale dobrze, że znalazła nabywcę a nie leżała i czekała na cud :)

Kupiec na dwie raty ją wzięła ale była chyba zadowolona. Ja za to mogłam kupić inną figurkę. Z Bishoujo nigdy nie wiesz, czy będzie totalną klapą czy nie :(.
02 måneder sidenMaoMao
Alzhara (2 måneder siden) #20147242Pamiętam, tak na początku było... meh... są bo są. A tu proszę taka niespodzianka. Ja w sumie to mam 4 co mogłyby u mnie stać a reszta to tak mnie ni ziębi ni grzeje, chociaż brzydkie nie są.
item #68834 , item #76355 , item #178847 , item #13949


Juri sprzedałam a chyba z tych czterech jest jedną z ładniejszych. Nie pasowała mi zupełnie do kolekcji a i poszła za znośną sumkę.
02 måneder sidenMaoMao
Alzhara (2 måneder siden) #20095285No to zacnie :D Ja tam płacze, że nie miałam jak jej wziąć jak pojawiła się w preorderach no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :P

Ja wtedy ignorowałam istnienie bishoujo. Potem jakoś wpadłam w nie, nawet nie pamiętam którą miałam pierwszą. Chyba Black Cat.
02 måneder sidenMaoMao
Alzhara (2 måneder siden) #20004249Poison Ivy... TAKIE zazdro (ノ・ェ・)ノ !

Dorwałam ją z drugiej ręki do tego jeszcze w nie przegiętej cenie.
08 måneder sidenMaoMao
Alzhara (8 måneder siden) #15223280aww shiet... miesiąc temu pisane xD ano tak długo na nią czekałam! Mam nadzieję, że tą już uda mi się nabyć bo co ostatnio coś zamówię to jak się ukazuje to coś ważniejszego wyskakuje i na figse brakuje =/ albo uderzające z zaskoczenia spadki zł ;/

Niestety aż za dobrze coś o tym wiem. Teraz muszę połowę zamówień z tego miesiąca skasować >.<. Jak mi Ami konta nie zbanuje to się szczerze zdziwię XD.

Se flere kommentarer

Alzhara

Detaljer

Se merBilder (122)

kotobukiya artfx+ aliens alien_warrior abe_junnosukeyamato atlus velvet odin_sphere bubba sif_ex george_kamitani

Se merFavorittbilder (90)

tenshi good_smile_company angel_beats! usagi ascii_media_works visual_art'snendoroid good_smile_company star_wars darth_vader stormtrooper nendoron matsumura_engineering

Se merFavoritter (41)

Se merVenner (44)

Se merKlubber (17)